O hoteliku

Hotelik Kasztelan to stylizowany baśniowo o krasnoludach, lokal obiekt zlokalizowany na wylocie z Krosna przy popularnej trasy 28, prowadzącej w urokliwe Bieszczady. Jego położenie jest szczególnie atrakcyjne dla osób podróżujących w kierunku Bieszczad, Ukrainy, Słowacji (przejście graniczne w Barwinku ok. 30 km.), Tarnowa czy Rzeszowa. Jak i chętnych do poznania atrakcji turystycznych jakie oferuje Beskid Niski i Podkarpacie.

Niepowtarzalną atmosferę tego Hoteliku tworzą stylowe wnętrza restauracji, nawiązujące swoim wystrojem do tajemniczych legend, bajek i czasów krasnoludów.

Hotelik Kasztelan oferuje 16 pokoi noclegowych jedno i dwuosobowych oraz trzyosobowych oraz zamykany parking przed lokalem na ok. 30 samochodów Do dyspozycji naszych Gości oddajemy również zaprojektowaną w unikalnym stylu restaurację, przestronną salę kominkową, Zadaszony taras z grillem, plac zabaw dla dzieci, bezpłatny parking, dostęp do Wi-Fi na terenie całego obiektu.

Nasz Zajazd to gwarancja komfortu połączona z przytulnym , ciepłym, urokliwie baśniowym miejsce posiadającym w sobie nutkę tajemniczości, w którym poczujecie się Państwo jak we wnętrzu baśni . To miejsce z duszą, do którego chce się wracać. Wnętrze całego obiektu łączy w sobie konstrukcje z drewna z pejzażową kolorystyką ścian , którym uroku dodatkiem stanowią legendarne postacie. To miejsce majestatyczne, a zarazem fascynujące w każdym szczególe.

Restauracja „Zajazd Kasztelan zaprasza również do restauracji przy hotelu, która oferuje polskie, tradycyjne potrawy. Śniadanie serwowane jest już od godz. 7.00.

Możliwość skorzystania z usług naszego zaprzyjaźnionego Pana taksówkarza, który będzie dostępny dla Państwa przez cały pobyt w naszym Hotelu w atrakcyjnej cenie.

-przywóz, odwód z miejsca przyjazdu, dowóz w zaplanowane miejsce, zwiedzanie centrum miasta itp.
„Kasztelan Taxi” nr kontaktowy: 697-682-555 „ Pan Łukasz ”
Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny przy korzystaniu z usług taksówki.

„Gdy człowiek wędruje, choćby los rzucał nim po całym świecie, musi mieć gdzieś swój bezpieczny azyl, który stanie się dla niego choć przez chwilkę prawdziwym domem, bo nawet wędrowny ptak ma jedno miejsce, do którego zdąża i do którego chętnie powraca”

Nasze restauracje

Torridon