O restauracji

Serdecznie zapraszamy do Restauracji Hoteliku Kasztelan, gdzie nasz doświadczony Szef Kuchni serwuje najlepsze dania kuchni polskiej i europejskiej. Proponujemy wybór dań z karty oraz zestawy na specjalne okazje.

Restauracja znajduje się na parterze budynku, składa się z sali barowej, sali kominkowej i tarasu z grillem. W przestronnych salach nawiązujących wystrojem do tajemniczych legend, bajek i czasów krasnoludów. To miejsce wyjątkowo klimatyczne, oryginalna aranżacja wnętrz, obrazy i światło tworzą szczególny klimat, miła i profesjonalna obsługa pozwala naszym Klientom na chwile relaksu, odprężenia i nabrania sił przed dalszą podrożą.

Do dyspozycji naszych klientów udostępniamy duży zadaszony taras z grillem w przedniej części lokalu oraz zamykany parking przed lokalem na ok. 30 samochodów

Restauracja Hoteliku Kasztelan to doskonałe miejsce na romantyczną kolację, jak również dużą zorganizowaną imprezę rodzinną czy firmową.

Organizujemy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe takie jak wesela, chrzty, komunie oraz konferencje i spotkania biznesowe.

Zajmujemy się również organizowaniem wszelkich przyjęć cateringowych na przykład w Państwa domach, firmach czy salach weselnych.

Wyjątkowe wnętrza Restauracji Hoteliku Kasztelan ZDJĘCIA >>

Nasze restauracje

Torridon